وبلاگ فیلیپس کالا

بخارگر های فیلیپس

بخارگر های فیلیپس

14/09/1401 03:06:16 ب.ظ
بخارگر نسبت به اتو بخار استفاده کمتری میان مردم دارد، اما این محصول دارای کاربردها و ویژگی هایی است که نمی شود انها را باهم مقایسه کرد به طور مثال در صورت استفاده از بخارگر هیچ گاه لباس یا فرش و یا پارچه شما دچار سوختگی نمی شود. معروف ترین برند ها در این زمینه در حال حاظر بخارگر فیلیپس ،تفال و بوش می باشد.
اتو بخار های فیلیپس

اتو بخار های فیلیپس

07/09/1401 02:49:37 ب.ظ
اتو بخار فیلیپس دارای نیروی بخار سبکی می باشد که به واسطه ی آن از سوختن لباس های شما جلوگیری می گردد. به طور معمول بر روی تمام اتوهای تولید شده توسط برند فیلیپس مشخصات کامل و قابلیت های آن ها حک شده است تا افراد در زمان تهیه ی این اتوها با مشکل مواجه نشوند.
سرخ کن‌های بدون روغن نسل جدیدی از وسایل آشپزخانه

سرخ کن‌های بدون روغن نسل جدیدی از وسایل آشپزخانه

30/08/1401 02:48:42 ب.ظ
سرخ کن‌های بدون روغن نسل جدیدی از سرخ کن‌ها هستند که امروزه توسط کمپانی‌های بزرگ دنیا تولید و به بازار عرضه می‌شوند. سرخ کن‌های بدون روغن نسبت به مدل‌های قدیی تفاوت‌ها و مزایای بسیار زیادی دارند که موجب محبوبیت آنها در میان افراد شده است.
بهترین ریش تراش های فیلیپس را بشناسید

بهترین ریش تراش های فیلیپس را بشناسید

23/08/1401 03:01:47 ب.ظ
آراستگی و تمیزی از ویژگی‌هایی هستند که هر انسانی به دنبال آن‌هاست، اما این موضوع در برخی از مواقع برای مردان سخت می‌شود؛ چون باید صورت خود را اصلاح کنند که کاری وقت گیر است و به دقت بالایی نیاز دارد. از این رو، ریش تراش ها به وجود آمدند که این کار را راحت کنند و با امکاناتی که دارند به اصلاح صورت، دقت و قدرت ببخشند. پس هرچه یک ریش تراش امکانات بیشتری داشته باشد، کار را آسان‌تر می‌کند.
ریش تراش های فیلیپس

ریش تراش های فیلیپس

16/08/1401 03:14:49 ب.ظ
مسلما فیلیپس یکی از بهترین برندهای ماشین اصلاح در بازار است،فیلیپس یکی از موفق‌ترین برندهای هلندی در زمینه تولید لوازم‌خانگی و الکترونیکی بوده که محصولات این شرکت در کشورهای چین، لهستان، ترکیه و رومانی تحت لیسانس فیلیپس تولید وعرضه می‌شود.